Ditum.Org Usługi Informatyczne Bartłomiej Łopieński

Opinie o Ditum.Org Usługi Informatyczne Bartłomiej Łopieński

magda906

Ja jestem zadowolona ze współpracy podjętej jakiś czas temu z ditum.org . Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi oraz doświadczeniu branżowemu moja strona internetowa podskoczyła w wynikach wyszukiwania na 3 stronę w niespełna miesiąc. Teraz dalej pracują nad wypozycjonowaniem strony. Pomagali mi w najtrudniejszym okresie zdobywać klientów i generować ruch na stronie. Miła i kulturalna obsługa. Pozycjonowanie w ich wydaniu zasługuje na pochwałę. Na pewno będę dalej współpracować z ditum.org

zawiedziony

Ditum.org
@zawiedziony 06.06.2014, 19:05
tak to jest jak studenci biorą się za prowadzenie firmy - zero profesjonalizmu, brak kontaktu, ogólnie dramat...

Co to za pseudo-opinia? Jak można pozwalać na takie niesprawdzone wpisy?

Zostaw opinię o Ditum.Org Usługi Informatyczne Bartłomiej Łopieński - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ditum.Org Usługi Informatyczne Bartłomiej Łopieński