Wrocław

Opinie o Business Intelligence Technologies S.C. Jacek Szajer Wojciech Kosidło Jacek Rechul

zip

to mówi samo za siebie. [usunięte przez moderatora] są jeszcze normali ale... nieważne, było minęło.

jakośtam

co to było? bot? firma pozycjonująca?

Zostaw opinię o Business Intelligence Technologies S.C. Jacek Szajer Wojciech Kosidło Jacek Rechul - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Intelligence Technologies S.C. Jacek Szajer Wojciech Kosidło Jacek Rechul