Bacom Bartosz Wesołowski

Katowice

Opinie o Bacom Bartosz Wesołowski

SOS

Nie polecam i szczerze odradzam tę firmę oraz jej właściciela. Zgadzam się z powyższym o humorzastości szefa, dodam też, że jest niegodny zaufania i wykorzystuje ludzi, którzy dla niego pracują.

Anonin

Powyższa opinia była zgodna z prawdą ale niestety kilka lat temu. Ludzie, którzy byli w tej firmie poodchodzili ze względu na humorzastego szefa. W małej firmie chciał wprowadzić zasady korporacji. Ciągle przyjęcia na stanowisko programisty, pracując tam sama nie pamiętam ile ich się przewinęło. Szef obecnie jest lekko sfrustrowany i niestabilny. Nie polecam, chyba że wyjazdy na montaże, bo wtedy nie ma się styczności z wlascicielem.

monter

Fajna mała firma z rodzinną atmosferą. Oferta głównie pacy dorywczej. Dobre warunki, uczciwe rozliczanie. Można polecić jako dobry sposób dorobienia do pensji.

Zostaw opinię o Bacom Bartosz Wesołowski - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bacom Bartosz Wesołowski