Elektryk-Monter RTV Roman Maciusowicz

Stargard szczeciński

Opinie o Elektryk-Monter RTV Roman Maciusowicz

Marian

ten flachowwiec miał mi antene satelitarna ustawic i 3 dni do mnie przyjezdzał, pojawił sie i powiedział ze drzewa zasłaniaja miał byc na drugi dzien i go nie ma do tej pory a co sie okazuje to chleje pod sklepem sam go widziałem nie polecam tego "fachowca"

barbara

Pan Roman naprawial mi pralkę z uszkodzonym programatorem. I zrobil chociaż ze inny warsztat powiedzial ze się nie opłaca.

pawel44

Witam dzwonilem do firmy XXX że chciał bym ustawić i zamontować antenę , przyjechali zobaczyli i powiedzieli mi że drzewa zasłaniają i nieda rady nic zrobić. ok. Zadzwoniłem do pana (usunięte przez administratora) przyjechał zobaczył , długo się zastanawiał, lecz nikt by chyba na to nie wpadł, zamontował antenę 20cm nad ziemią i odbiór jest dobry. Polecam.

Zostaw opinię o Elektryk-Monter RTV Roman Maciusowicz - Stargard szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektryk-Monter RTV Roman Maciusowicz