Anteny Gliwice Zakład Instalacji Antenowych

Gliwice

Anteny Gliwice Zakład Instalacji Antenowych

Opinie o Anteny Gliwice Zakład Instalacji Antenowych

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Anteny Gliwice Zakład Instalacji Antenowych? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

W firmie Anteny Gliwice szefostwo bardzo aktywnie wspóppracuje z personelem, prowadzi system szkoleń i fajne systemy motywacyjne.Szefowa Pani [usunięte przez moderatora] ma bzika na punkcie szkoleń i propaguje nowoczesne zarządzanie , zresztą non stop sie dokształca i wogóle jest bardzo fajną babką. Pozdrawiam:)

scope
@anonim 28.07.2011 03:50

NIE POLECAM bardzo. Jedna wielka patologia. Szefowa mistrzyni kłamstwa - kłamie już na rozmowie kwalifikacyjnej, później przed każdą wypłatą i przy co drugim spotkaniu. Niby umowa o pracę za najniższą krajową (1350 zł netto)- reszta pieniędzy (500 zł netto) pod stołem. Spróbuj ale jeden dzień zwolnić się z pracy - na badania czy gdziekolwiek indziej - nie zobaczysz nic poza podstawą przy wypłacie. Co więcej - nie zobaczysz podstawy - bo zawsze znajdzie się coś co szefowa Ci odliczy. Wypłaty wypłącane 10 dnia miesiąca - ale bez pewności że następnego :) Szef powierza Ci narzędzia - ale niczym dziwnym nie są sceny przyłapania go na grzebaniu w Twoich rzeczach i chowania do swoich - za które każą potem oddać pieniądze. Do tego codzienna promocja 10h w cenie 8h i dość ciężka praca fizyczna. Wieczne niezadowolenie z tempa pracy przy ekipie 4 osoby/10 zleceń jednocześnie. Na rozstanie z firmą po przepracowanym całym miesiącu 355 zł wypłaty. Ogółem szefostwo z rozbudowaną grupą zaburzeń psychicznych, na kolesiowskich układach pozyskiwania zleceń, uważające się za wiecznie poszkodowanych. Mi pozostał pozew cywilny do sądu, skarga do PIPu i 355 zł na głupoty :). PRZESTREGAM WSZYSTKICH chętnych do podjęcia pracy w owej firmie. Jak się okazuje wielu pracowników przede mną miało podobne doświadczenia z firmą - poprzedni także walczą w sądzie o swoje prawa.

Zostaw opinię o Anteny Gliwice Zakład Instalacji Antenowych - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anteny Gliwice Zakład Instalacji Antenowych