Global Travel Service Sp. z o.o.

Opinie o Global Travel Service Sp. z o.o.

Marco25

Uwaga oszuści!!!. Pracowałem w tej firmie przez miesiąc i zostałem oskarżony o to że kradnę dane. Nic nie zrobiłem ale wmawiano mi że to moja wina i od razu wręczono wypowiedzenie. Z tego co się dowiedziałem z każdym tak robią po miesiącu. Dyrektorka bardzo niesympatyczna osoba. Szkoda czasu na tą firmę. Lepiej poszukać czegoś lepszego.

Jak zmieniła się atmosfera w firmie Global Travel Service Sp. z o.o.? Na lepsze czy na gorsze? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Global Travel Service Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Travel Service Sp. z o.o.