Biuro Podróży VOLARE TRAVEL Pydych Sp.j.

Kraków

Opinie o Biuro Podróży VOLARE TRAVEL Pydych Sp.j.

rado

Wielki plus! Mega profesjonalni, pomocni a do tego mili i uśmiechnięci. Byłem w Chorwacji w ubiegłym roku a teraz jadę do Włoch!

Mira

Bardzo fajne biuro - już dwa razy kupiłam u nich wyjazd na narty do Włoch i zawsze trafiałam na dobre ceny, warunki też bardzo okej.

maciek

Brak kompetencji i jakichkolwiek dobrych manier w stosunku do klientów, nie przyjde tu wiecej

szef
@maciek 03.04.2013 14:32

Z kim Pan rozmawiał przy biurku?

Zostaw opinię o Biuro Podróży VOLARE TRAVEL Pydych Sp.j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podróży VOLARE TRAVEL Pydych Sp.j.