Amitur Wczasy i Obozy Odchudzająco-Kondycyjne

Opinie o Amitur Wczasy i Obozy Odchudzająco-Kondycyjne

Karina

po powrocie z obozu moje dziecko zwraca dużą wagę na to co je. Ostatnio zwrócił uwagę mojemu mężowi, że też mógłby się odchudzić bo przy jego trybie szybko bd chory. Od tamtej pory wszyscy dbamy o zdrowie

Zofia

Bylam bardzo pozytywnie zaaskoczona efektami obozu odchudzającego dla dzieci, z którego wrócił mój syn, bardzo mu się tam podobało, cały dizeń mieli wypełniony zabawami i ruchem na świeżym powietrzu, także nie było czasu na nudę i myślenie o jedzeniu, nigdy nie mogłam go przekonać do warzyw a na obozie nauczył się je jesć bez marudzenia, jestem dobrej myśli że jeśli utrzyma nadal te przyzwyczajenia z obozu to niedługo już osiagnie optymalna wagę

Zuzanna

Ogromną pomocą dla mnie i mojej rodziny była kolonia odchudzająco- kondycyjna zorganizowana przez biuro Amitur. Jest to niezwykle skuteczna pomoc w odchudzeniu najmłodszych członków rodziny w zdrowy i kontrolowany sposób, a w dodatku również dba się o sferę edukacyjną, dzieki czemu dzieci nie wracają już do złych nawyków. Jestem bardo zadowolona z efektów odchudzania jakie osiągnął mój syn od czasu obozu, jestem z niego dumna

Zostaw opinię o Amitur Wczasy i Obozy Odchudzająco-Kondycyjne - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amitur Wczasy i Obozy Odchudzająco-Kondycyjne