Vivaldi Travel Biuro Podróży

Katowice

Opinie o Vivaldi Travel Biuro Podróży

Biuro Vivaldi

W związku z częstym myleniem naszej Firmy Vivaldi Podróże na cztery pory roku z biurem o nazwie Vivaldi travel - Uprzejmie informujemy że nie mamy żadnych powiązań z tą firmą po za zbieżnością nazwy i tym samym miastem zarejestrowania działalności. Posiadamy aktualne Zezwolenie i Polisę Ubezpieczeniową obejmującą wszystkie kraje świata. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym biurem (usunięte przez administratora)

nina

Tak pracowałam i wspominam najgorzej ze wszystkich swoich prac. Do dziś nie dostałam pieniędzy, [usunięte przez moderatora]Nie jestem jedyna w takiej sytuacji, wiem, że kilku osobom nie wypłacili wynagrodzeń, ani nie pospisali nigdy obiecywanej umowy, podobne opinie można znaleźć również na internecie (nie płacom pilotom, przewoźnikom, klientom za odwołane wycieczki, podobno mają już wyroki sądowe i komornicze). Jednym słowem - radzę unikać!

Zostaw opinię o Vivaldi Travel Biuro Podróży - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vivaldi Travel Biuro Podróży