Veneto-Poland Biuro Podróży

Mielec

Opinie o Veneto-Poland Biuro Podróży

wlodo

To był dodatkowy punkt nie objęty programem (Pont du Garde), rodzina też ma prawo jechać płacąc jak wszyscy, trochę rozsądku, zawsze można jechać z innym biurem, pozdrowienia dla poszkodowanego.

Edward

Podczas wycieczki do Hiszpanii od uczestników zbierane było euro za parking,myśleliśmy że takie opłaty były uwzględnione w opłacie za wycieczkę,pilot-przewodnik nie rozliczyła się ze składek, nie wspomnę że na wycieczkę wzięła ze sobą rodzinę, nie wszystkim się to podobało ,

iksik

No taak widać że takie "osoby które chcieliby tam pracować" już tam pracują lub pracowali ;-))

Zostaw opinię o Veneto-Poland Biuro Podróży - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Veneto-Poland Biuro Podróży