Transgór S.A. Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Biuro Podróży

Rybnik

Opinie o Transgór S.A. Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Biuro Podróży

Thompson

Firma tragedia i porażka, większość pracowaników pracuje na umowach zlecenie kierowcy za 8zl/h ładowacze za 5zł/h stawki jak na Białorusi w latach 90tych. Auta cały czas stoją na warsztacie, mechanikom trzeba kupować piwo żeby zajeli się naprawa, nikogo nie interesuje po ile godzin się pracuje za nadgodziny nic nie płacą. Ubrania robocze dostaje się po ludziach którzy odeszli, nie można się doprosić nawet rękawic.

Mieliście styczność z firmą Transgór S.A. Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Biuro Podróży lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw opinię o Transgór S.A. Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Biuro Podróży - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transgór S.A. Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Biuro Podróży