Student Point Sp. z o.o.

Opinie o Student Point Sp. z o.o.

Praktykanta

Odbylam praktyke w tym biurze i polecam je kazdemu! Najlepsze biuro w ktorym mialam praktyki. Atmosfera i ludzie sa po prostu swietni. Z szacunkiem odnosza sie do praktykanta, mozna normalnie porozmawiac sobie z pracownikami. I tez przy okazji czegos nauczyc. Naprawde biuro godne polecenia

Praktyki w Student Point

Praktyki spędziłam super bez zastrzeżeń! Jeżeli macie okazje odbyć praktyki w tym biurze, polecam :) Przesympatyczni,wyrozumiali i wyluzowani ludzie :) Szkoda, że praktyki trwały tylko miesiąc, z pewnością z koleżanką zostalibyśmy tam na dłużnej !

Zostaw opinię o Student Point Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Student Point Sp. z o.o.