Profesjonal-Bis Biuro Turystyczne Ewa Zielińska

Olsztyn

Opinie o Profesjonal-Bis Biuro Turystyczne Ewa Zielińska

kontakt@professjonal.pl

Szkoda,że nie wiiadomo na jakiej to wycieczce ? zazwyczaj prawdziwe zdarzenia odważni ludzie podpisują swoim nazwiskiem . Życze więcej odwagi w wypowidziach ! Powinnam mieć reklamacje a takich brak - pozdrawiam i czekam na szczegóły - Ewa Zielińska PROFESSJONAL Olsztyn ul.Mickiewicza 8

uczestnik

Nie wiem ile zapłaciło ci szefostwo firmy za ten wpis, ale ja nigdy więcej nie polecę nikomu tej firmy. Miałem taką chryje na wycieczce. nigdy więcej tej firmy. Polecam inną - profesjonalną!

Zostaw opinię o Profesjonal-Bis Biuro Turystyczne Ewa Zielińska - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profesjonal-Bis Biuro Turystyczne Ewa Zielińska