Madart Sp.j. Dariusz Pomprowicz i Wspólnicy

Jasło

Opinie o Madart Sp.j. Dariusz Pomprowicz i Wspólnicy

Tragedia

Ja również nie polecam, stażyści, praktykanci, pracownicy zawsze byli źle traktowani. Zarobki marne a atmosfera okropna...

Nie POLECAM!

Nie polecam! Stażyści i praktykanci omijajcie tę "instytucję" szerokim łukiem. Nie dość, że nic tam nie osiągnięcie to jeszcze będą wami pomiatać... Nie szanują nikogo!

Rotacja pracowników ogromna,po roku odchodzi każdy bo nie da się tam pracować..Można wykończyć się tam psychicznie..Praktykanci też nie chcą tam przychodzić, uciekają na zwolnienia...Radzę omijać szerokim łukiem

stary

Darek i jego "ukochana" traktują ludzi inaczej. Widać to dzisiaj w PSSE w Jaśle. Z panstwowej instytucji zrobił sobie swój prywatny folwark, a związki zawodowe siedzą cicho bo to ich człowiek. To tacy ludzie "inni". Obecnie Darek ma swoją ASYSTENTKE !!!!!

Zostaw opinię o Madart Sp.j. Dariusz Pomprowicz i Wspólnicy - Jasło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madart Sp.j. Dariusz Pomprowicz i Wspólnicy