Italia Tour Biuro Podróży Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Italia Tour Biuro Podróży Sp. z o.o.

Ania

Pracowałam kiedyś w oddziale Italiatour, oczywiście bez umowy bo ten makaroniarz krętacz zwlekał aż w końcu odeszłam bo ile można pracować za darmo. Co się w tym biurze działo to wielka porażka, nie mogłam się na to napatrzeć, pracowników miał za nic, biura podróży okłamywał a hotele nie płacił - wstyd i hańba dla Polski, że taka osoba tu przebywa i pozwalają jej działalność prowadzić!

kabzik

Preferuje gryźć ziemię niż tam pracować!

Zostaw opinię o Italia Tour Biuro Podróży Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Italia Tour Biuro Podróży Sp. z o.o.