Happy Travel S.C. Biuro Podróży

Zielonka

Opinie o Happy Travel S.C. Biuro Podróży

ja2

zgadzam się z poprzednikiem. Właściciel biura jest chamski. byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, którą musiała przeprowadzić ze mną pracownica, gdyż nikt bardziej kompetentny nie dotarł. Już w tym momencie poczułam się olana. Poza tym chyba z góry miał już rozdane karty. Sprawdzili mnie na kilku programach rezerwacyjnych wszystko wypadło bardzo dobrze,rozmowa również, mimo to po dwóch dniach przypomniałam się mu telefonicznie,zdziwiona tą ciszą. Usłyszałam że nic nie umiem. Pozostawię to bez komentarza! Tupet to ma :)

ja

Właściciel bardzo impulsywny, chaotyczny w sposobie bycia i wymogów wobec pracowników. Niekulturalny, wręcz chamski w słowach i czynach.Człowiek o 2 twarzach , bez skrupułów. Pracowałam bez umowy 3 miesiące za 1.100 zł ( pomimo wcześniejszych innych deklaracji).

Odbywałeś kiedyś staż lub praktyki w firmie Happy Travel S.C. Biuro Podróży ? Napisz swoją opinię na forum!

Zostaw opinię o Happy Travel S.C. Biuro Podróży - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Happy Travel S.C. Biuro Podróży