Ewa Zwierzchowska Event Zone

Poznań

Ewa Zwierzchowska Event Zone

Opinie o Ewa Zwierzchowska Event Zone

Witam, z przykrością muszę potwierdzić oszustwo Pani Ewy. Niestety miała tą nieprzyjemność pracowania z nią! Stawka godzinowa okazała się oszustwem ponieważ Pani Ewa wypłaciła tylko połowę tego co obiecywała. Oczywiście pieniądze otrzymałam po 3 miesiącach ostrej interwencji oszukana na połowę! Nie polecam niestety, niewypłacalność oraz oszustwo. Pani Ewo może się Pani wstydzić za to jak oszukuje i traktuje Pani ludzi ich czas, poświęcenie i zaangażowanie. Jest mi bardzo przykro że straciłam tyle czasu i pieniędzy na tak nieuczciwą osobę jak Pani.

@Były pracownik 03.07.2018 18:48

Zgadzam się z opinią wyżej. Jako pracodawca jest totalną żenadą i to nie jest firma, która służy pracownikom

OlKor

Nie moge sie zgodzić z poprzednimi opiniami. Pracowalam z tą firmą. Nigdy nie było żadnych problemów wręcz przeciwnie zawsze panowała miła przyjacielska zespołowa atmosfera. Właścicielka praciwała z nami, tak samo ciężko i traktowała nas zawsze sprawiedliwie oraz uczciwie . Za to bardzo często koledzy lub kolezanki spóźniali lub nie przychodzili w ogóle bez uprzedzenia do pracy i to było nie fair. Bo za to Ci co byli zostali zostawieni na lodzie i musieli pracować więcej. Czasami należy samemu spojrzeć na swoje zachowanie i być uczciwym wobec zespołu. Osobiście polecam tą firmę i Szefową, nie mam zlyvh doświadczeń.

Marek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie o firmie nie można napisać?

Martyna

Czy firma potrzebuje pracowników?

Martyna

Z przykrością muszę potwierdzić opinię o nieuczciwości Pani Zwierzchowskiej. Do tej pory nie otrzymałam pensji za kwiecień. A to tylko dlatego, że po miesiącu słuchania obietnic o umowie i szantażu emocjonalnym postanowiłam odejść z pracy. Nie wiem jak można oczekiwać, że pracownik będzie poważnie traktował pracodawcę, skoro pracodawca go nie traktuje poważnie. Nie polecam zatrudniać się u Pani Zwierzchowskiej. Nie potrafi zarządzać pracownikami, biznes prowadzi chaotycznie, o jakimkolwiek profesjonalizmie nie wspominając. Nie pozdrawiam, Martyna

Beata

Bardzo dobry rzetelny pracodawca. Pracowalam 3lat w tej firmie. Dużo się nauczyłam i zawsze mogłam liczyć na pomoc lub wsparcie. Na święta i z innych okoliczności były prezenty , mimo że to mała firma i nie było funduszu socjalnego a to było uprzejmość pracodawcy. Co najważniejsze grafik jest zawsze ustalany pod pracowników, dlatego mogłam kontynuować mogę studia. Zebrałam dużo doświadczenia. Polecam tutaj pracę.

NIE WYPLACA PIENIEDZY! TONIE W DLUGACH! UWAGA! OSZUSTKA!

Zostaw opinię o Ewa Zwierzchowska Event Zone - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewa Zwierzchowska Event Zone