Event Zone Ewa Zwierzchowska

Poznań

Opinie o Event Zone Ewa Zwierzchowska

Beata

Bardzo dobry rzetelny pracodawca. Pracowalam 3lat w tej firmie. Dużo się nauczyłam i zawsze mogłam liczyć na pomoc lub wsparcie. Na święta i z innych okoliczności były prezenty , mimo że to mała firma i nie było funduszu socjalnego a to było uprzejmość pracodawcy. Co najważniejsze grafik jest zawsze ustalany pod pracowników, dlatego mogłam kontynuować mogę studia. Zebrałam dużo doświadczenia. Polecam tutaj pracę.

NIE WYPLACA PIENIEDZY! TONIE W DLUGACH! UWAGA! OSZUSTKA!

Zostaw opinię o Event Zone Ewa Zwierzchowska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Event Zone Ewa Zwierzchowska