Centrum Turystyki Zagranicznej

Wrocław

Opinie o Centrum Turystyki Zagranicznej

wierzyciel

Pani (usunięte przez administratora)która jest wspłwłaścicielem nie spłaca swoich zobowiązań. Po uzyskaniu przeze mnie nakazu zapłaty przepisała dzialalność na innego członka rodziny i przed komornikiem wykazała że nie ma majątku. Zostawiam Państwa z decyzją czy warto obdarzać zaufaniem "centrum turystyki zagranicznej" z Wrocławia.

Alojz

Byłem na wycieczce w Rzymie i mam mile wspomnienia. Nie jest wszystko dopracowane na 100%,ale był sympatycznie.

Zostaw opinię o Centrum Turystyki Zagranicznej - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Turystyki Zagranicznej