Focustour Biuro Podróży Dorota Namirowska-Sznycer

Szczecin

Opinie o Focustour Biuro Podróży Dorota Namirowska-Sznycer

Klie

Zgłosiłem sprawę na policję....,, juz 2 miesiące temu. Bez żadnej reakcji policji.. !!!!!

MJ

Też zostałam oszukana, nie mam rezerwacji opłaconej na samolot w obie strony, a kasa poszła na jej konto.

MJ
@Ms 30.07.2014 23:05
Czy zglaszaliscie ta sprawę juz na policję ?? Mamy podobny problem zabrała pieniądze za pośrednictwo wizowe i koniec....

JA
@MJ 06.08.2014 09:25
sprawa została zgłoszona na policję i jest w toku. Osoby zainteresowane prosze o kontakt na mail: marzenia63@go2.pl...

ZGŁASZAJCIE NA POLICJĘ!!!!!!! jest szansa że oszustka trafi tam gdzie jej miejsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marta

Właścicielka firmy wysłala nas na zagraniczne wakacje i nie oplacila hotelu. Prosze uważać. Oszustka

Zostaw opinię o Focustour Biuro Podróży Dorota Namirowska-Sznycer - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Focustour Biuro Podróży Dorota Namirowska-Sznycer