Elixir Hotelik Caravan Camping

Guty

Opinie o Elixir Hotelik Caravan Camping

Piotr

Ja pracowałem u p.eli. Jedzenie bardzo dobre i świeże niezgadzających sie z poprzednim użytkownikiem. Szefowa miła , czasem na krzyczy ale cóż trzeba lepiej pracować i tyle. Byłem pracownikiem miałem jedzenie i spańie . 5 zł / h. Lecz były możliwe awanse wiec nie tak źle.

swój

najgorszy pracodawca jakiego spotkałem z całego serca nie polecam stawka 5 zł za godzine a na koniec miesiąca i tak oszuka i zapłaci 800 zł za 200 gozin pracy niby z posiłkiem a mieso z zeszlego roku daje pracownikom a nawet turystom

Zostaw opinię o Elixir Hotelik Caravan Camping - Guty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elixir Hotelik Caravan Camping