Słowiniec Ośrodek Wypoczynkowy

Łeba

Opinie o Słowiniec Ośrodek Wypoczynkowy

psimozg

hej, w te wakacje miałam ,,okazję" popracować w ośrodku wypoczynkowym Słowiniec w Łebie. To była moja pierwsza ,,prawdziwa" praca gdzie musiałam dojechać itd i nie spodziewałam się luksusów. Niestety to co zastałyśmy tam z koleżanką przerosło nasze najśmielsze koszmary dotyczące pracy. Postaram się wymienić wszystkie niedogodności jakie nas tam spotkały: -pani właścicielka (?) -bo na dobą sprawę nikt mi się nie przedstawił, nie chciała podpisać z nami umowy, pytałam o tę kwestię innych pracowników-wszyscy pracowali ,,na czarno", bardzo często mieli spore ilości nadgodzin, których im nie opłacono. -na początku zabrano nam dokumenty, ale książeczki sanepidowskie zostały nietknięte. Co więcej wyjeżdżając z ośrodka okazało się, że pani zgubiła legitymacje i ,,nie ma ich nigdzie " -zakwaterowanie: jako, że przyjechałyśmy w połowie miesiąca, a nie na przełomie, dostałyśmy z koleżanką osobny pokój (inni musieli się kotłować po 6/7 osób w pokojach z 2/3 łóżkami. To, że nie każdy/a był/a zadowolona z koedukacji było mało istotnym faktem. Niektórzy ,,radzili" sobie śpiąc na plaży lub balangując całą noc by nie przebywać w ,,pokoju"). Opis pomieszczenia, w którym dane nam było przebywać: łóżka z ,,materacami" ze spleśniałej, podziurawionej i wygniecionej gąbki ; szafa bez drzwi czy półek, szuflady bez dna, okno, którego nie dało się zamknąć ani nawet zasłonić, podłoga lepiła się od niezidentyfikowanej substancji, której zapach przypominał mocz, ściany obdrapane, brudne z powypisywanymi wulgaryzmami. Czułam się tam jak w celi, wracając po pracy wieczorem nie dało się odpocząć przez huk dyskoteki i wracających z imprez współpracowników (jakby zaśnięcie w tym brudzie nie było wystarczającym wyzwaniem). Na zarzuty,że mogłam posprzątać- owszem, gdyby nie fakt, że ,,pracownicy nie mogą korzystać z detergentów, sprząta się tylko pokoje gości "... Łazienk

seba

Z tego co mi wiadomo strasznie małe zarobki i naganne okłamywanie pracowników co do pensji i godzin

Zostaw opinię o Słowiniec Ośrodek Wypoczynkowy - Łeba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Słowiniec Ośrodek Wypoczynkowy