Przymorze S.C. Andrzej Boroń Barbara Nowak

Pobierowo

Opinie o Przymorze S.C. Andrzej Boroń Barbara Nowak

bronek

mam 2 dzieci 19 i 14 lat domki super dosłownie na wydmach, żona zachwycona tą ciszą króra tam panuje, polecam w 100 %

Marek&Maria

Jak co roku spędzamy tu z wnuczkami 2 tygodnie. Plusy to: cisza (nie tak blisko centrum gdzie do późnych godzin słychać głośną muzykę), domki w lesie, bliskość morza, świeże morskie powietrze, wygodne domki z kominkiem, miła właścicielska obsługa. Polecam, szczególnie rodzinom z małymi dziećmi.

Zostaw opinię o Przymorze S.C. Andrzej Boroń Barbara Nowak - Pobierowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przymorze S.C. Andrzej Boroń Barbara Nowak