Pałac Below Andrzej Brzozowski

Sławutowo

Opinie o Pałac Below Andrzej Brzozowski

nowo otwarty Pałac Below

Pałac Below ma nowego właściciela i proszę nie mylić nas z Panem (usunięte przez administratora) który cały Pałac zdemolował i opinia idzie dalej zapraszamy wszystkich do odrestałrowanych pomieszczeń do restauracji, kawiarni oraz hotelu, bardzo ubolewamy że ów oszust Państwa oszukał

kingulicja
@nowo otwarty Pałac Below 11.05.2013 16:27

A kto jest teraz właścicielem pałacu? Pzdr

perelka2
@nowo otwarty Pałac Below 11.05.2013 16:27

mam bardza zla opinie o panu Andrzejewskim jest bardzo nierzetelny niuczciwym ,,przedsiebiorca''niewywiazujacym sie czlowikiem z danego slowa

gość

Pan właściciel zamieścił pozytywny komentarz ? Chyba nikt nie chce tam pracować, bo już cała wieś się przekonała, jak"bardzo atrakcyjne" warunki tam panują.

Zostaw opinię o Pałac Below Andrzej Brzozowski - Sławutowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pałac Below Andrzej Brzozowski