Nobis Gospodarstwo Agroturystyczne Krystyna i Krzysztof Nobis

Rekowo

Opinie o Nobis Gospodarstwo Agroturystyczne Krystyna i Krzysztof Nobis

Lidia

Wybrałam ten ośrodek gdzie moje dziecko pojeździło konno, spędziliśmy czas w miłej atmosferze, ciszy, spokoju. Doskonały ośrodek. Polecam

Kasia

Fantastyczne miejsce, gdzie razem z mężem i dziećmi spędziliśmy wakacje zeszłoroczne. Fantastyczni ludzi, mila atmosfera. Jestem zadowolona że skorzystałam z ich usług. Polecam

Jacek

Bardzo podobało mi się w ośrodku, poleciłbym go do odwiedzenia, miła atmosfera, cisza, spokój. Polecam

Magda

Okolica mi się bardzo spodobała, a pokoje są zadbane. Nie mam żadnych uwag. Z czystym sumieniem polecam.

Anika

Bardzo mi się tam podobało,bardzo ładne otoczenie,cisza spokój,dużo atrakcji. Polecam

Zostaw opinię o Nobis Gospodarstwo Agroturystyczne Krystyna i Krzysztof Nobis - Rekowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nobis Gospodarstwo Agroturystyczne Krystyna i Krzysztof Nobis