Kaja Sp. z o.o. Dom Wypoczynkowy

Świeradów-Zdrój

Opinie o Kaja Sp. z o.o. Dom Wypoczynkowy

MadziaLena

Ja miałam okazję tam pracować jakiś czas temu. I jeśli ktoś szuka pracy w tej branży to Dom Wypoczynkowy Kaja będzie dobrym miejscem. Przede wszystkim miła atmosfera, zero napięcia czy ciśnień. Wszystko działa jak w zegarku. "Góra" też zawsze w porządku w stosunku do pracowników. Mogę tylko polecić jako miejsce pracy. ps. Nie pracuję, bo musiałam wyjechać do innego miasta ;)

Margo903

Nie wiem jak miejsce pod względem pracy, ale mogę ocenić z perspektywy gościa. Jak dla mnie rewelacja - wszędzie czysto, obsługa miła, otoczenie śliczne. do tego restauracja z bardzo smaczną kuchnią polską - kuchnia zdecydowanie daje radę. Na miejscy rozrywki dla każdego - zabiegi spa, taras słoneczny, bar itp. Polecam każdemu kto chce odpocząć.

Olga_Wawa

Też nie mogę nic złego o tym miejscu powiedzieć. Wszystko zgodne z ofertą - pokoje czyste, okolica piękna, jedzenie w restauracji smaczne. Obsługa zadowolona więc na warunki pracy raczej nie narzekają.

Karina

Jestem podobnego zdania. Wśród pracowników panuje bardzo miła atmosfera i da się to odczuć także ze strony gościa. Poza tym świetne jedzenie, ładna okolica. Pokoje czyste, zadbane i dobrze wyposażone. Wokół dużo zielenie. Doskonałą odskocznia na weekend.

Rafek34

Miejsce warte polecenia zarówno dla pracowników, jak i turystów. Znam firmę "od podszewki" więc wiem, że standardy zachowywane są jak najwyższe. Pracownicy nie mogą narzekać, a turyści również - bo dostają na wypoczynek miejsce czyste, zadbane, z dobrą kuchnią i usługami na wysokim poziomie.

Znacie firmę Kaja Sp. z o.o. Dom Wypoczynkowy od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Kaja Sp. z o.o. Dom Wypoczynkowy - Świeradów-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaja Sp. z o.o. Dom Wypoczynkowy