Hottur II Ośrodek Wczasowo-Kolonijny

Borowice

Hottur II Ośrodek Wczasowo-Kolonijny

Opinie o Hottur II Ośrodek Wczasowo-Kolonijny

Zmiesmaczona

Katastrofa. Stan sanitarny opłakany. Zapleśniała zasłona prysznicowa, brudne odpływy i sitka w zalewie i pod prysznicem. W pokoju zimno. Pseudokołodra cieńsza niż sama poszwa. Ręczniki brudne, postrzępione i wyglądające jak szmatką do podłogi. Na szczęście nie miałam "przyjemności" się tam stołować. Zdecydowanie odradzam

Zuzanna
@Zmiesmaczona 20.09.2018 08:42

Rozumiem, że możesz być niezadowolona ze swojego pobytu w Hottur II Ośrodek Wczasowo-Kolonijny. Jednak swoje wszystkie spostrzeżenia powinnaś przekazać bezpośrednio tej firmie. Tutaj powinny znajdować się tylko wpisy o Hottur II Ośrodek Wczasowo-Kolonijny, ale jako pracodawcy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Hottur II Ośrodek Wczasowo-Kolonijny? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Matka

Hottour-TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za 1500zł za 8 dni - brudny pokój, brudna łazienka, głodowe porcje (na 4-osobowy stolik 4 plasterki wędliny, 4 plasterki sera i miseczka dżemu). Złodziejstwo i rozbój w biały dzień.

uczestnik UKS Spalona

całe zgrupowanie zatruło się jedzeniem, od tygodnia wiele osób nie może dojść do siebie. fatalne warunki !!!!!!!! omijajcie to miejsce !!!!!!

klaudia16952

racja stare zepsute i wczorajsze jedzenie w kolko to samo jezeli chodzi o pracodawce wlasciciela traktuje pracownikow jak smieci.

janina

Potwierdzam poprzednią opinię . Stare, śmierdzące "jedzenie".

ojciec

Wystawiam bardzo złą opinię dla ośrodka HOTTUR. wyposażenie jak z PRLu. Najgorsze jest jednak jedzenie. Stare i śmierdzące. Właśnie połowa dzieci się zatruła (jedno w szpitalu), brudne naczynia. Jako rodzic nie pozostawię tak tej sprawy. Nigdy nikomu nie polecę tego ośrodka.

Zostaw opinię o Hottur II Ośrodek Wczasowo-Kolonijny - Borowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hottur II Ośrodek Wczasowo-Kolonijny