Hottur II Ośrodek Wczasowo-Kolonijny

Borowice

Opinie o Hottur II Ośrodek Wczasowo-Kolonijny

Matka

Hottour-TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za 1500zł za 8 dni - brudny pokój, brudna łazienka, głodowe porcje (na 4-osobowy stolik 4 plasterki wędliny, 4 plasterki sera i miseczka dżemu). Złodziejstwo i rozbój w biały dzień.

uczestnik UKS Spalona

całe zgrupowanie zatruło się jedzeniem, od tygodnia wiele osób nie może dojść do siebie. fatalne warunki !!!!!!!! omijajcie to miejsce !!!!!!

klaudia16952

racja stare zepsute i wczorajsze jedzenie w kolko to samo jezeli chodzi o pracodawce wlasciciela traktuje pracownikow jak smieci.

janina

Potwierdzam poprzednią opinię . Stare, śmierdzące "jedzenie".

ojciec

Wystawiam bardzo złą opinię dla ośrodka HOTTUR. wyposażenie jak z PRLu. Najgorsze jest jednak jedzenie. Stare i śmierdzące. Właśnie połowa dzieci się zatruła (jedno w szpitalu), brudne naczynia. Jako rodzic nie pozostawię tak tej sprawy. Nigdy nikomu nie polecę tego ośrodka.

Zostaw opinię o Hottur II Ośrodek Wczasowo-Kolonijny - Borowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hottur II Ośrodek Wczasowo-Kolonijny