Greg&Tom Hostel

Kraków

Opinie o Greg&Tom Hostel

anonymous

Na terenie miejsca pracy dochodzi do licznych zaniechań, niedopowiedzeń oraz naruszeń prywatności. Totalnie nie polecam pracy tam, atmosfera oraz stosunek pracodawcy do pracowników pozostawia również bardzo wiele do życzenia, jest to zdecydowanie najgorsze miejsce w jakim dane było mi pracować.

zszokowana

Praca bez umowy , 7 dni w tygodniu za darmo !

oszukana

Współpraca z Grzegorzem i Tomkiem początkowo zaczynała się obiecująco. Menager jest rzetelnie poinstruowany co mówić, by pracownika namówić i by ten nie miał ani kszty podejrzeń, że właśnie wkręcił się w machinę oszustwa.Obietnice rodem z sali sejmowej IV RP. Tak oto zostajesz pracownikiem Greg&Tom tyrającym po 12 godzin bez chwili przerwy. Ruch w restauracji jest tak duży, że nie możesz sobie pozwolić na swobodne przechadzanie się po lokalu i dopieszczanie klientów, przypomina to bardziej wizytę na siłowni i 12-sto godzinny trening z Chodakowską. Trzeba dosłownie (!) biegać a i tak nie ma fizycznej możliwości by wykonać wszystkie nałożone na pracownika obowiązki, bo oprócz obsługi trzeba co chwila sprzątać zaplecze włącznie z myciem podłogi, opróżniać wiadra z resztkami jedzenia, ścierać szklane stoły bez pozostawiania smug, wymieniać świeczki i szereg innych. Kończąc zmianę czujesz się jak przeżuty i wypluty, dodatkowo zawsze z bólem głowy. Wszystko po to, by przepracować tam miesiąc na najniższej stawce (początkowej), bo po tym czasie już mają za Ciebie zastępce, którego potraktują dokładnie w ten sam sposób. Miesiąc pracy i rotacja, by czasem nie musieć podnieść pracownikowi stawki godzinowej. Żeby było zabawniej, o zwolnieniu dowiesz się po zakończeniu zmiany ostatniego dnia, w ogóle się tego nie spodziewając.Zostanie Ci to przekazane z ust menagera, bo właściciele będą w tym czasie zapewne na Dominikanie lub Mauritiusie.Zero szacunku i skrupułów, banda złodziei. Ot cała prawda. SZCZERZE ODRADZAM Z NIMI WSPÓŁPRACY!!

Zostaw opinię o Greg&Tom Hostel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greg&Tom Hostel