Fregata Ośrodek Wczasowy

Łeba

Opinie o Fregata Ośrodek Wczasowy

myszka

robiłam krótko na zmywaku nie było tak źle zarobki takie sobie, gorzej z atmosferą zbyt szybko cie oceniają nie czułam się tam dobrze dlatego odeszłam

przemek

w sumie nawet fajny ośrodek jedzenie super mała płaca dużo godzin chcą żeby pracować(usunięte przez administratora) ale ogólnie jest git jeśli chodzi o wczasy ale jako praca i stosunek do pracowników kicha

anonimowa

cześć wszystkim pracowałam na tym ośrodku jako kelnerka maja tam bardzo duża sale masakra tyrałam tam od rana do wieczora średnio w miesiącu nawet do 350 godz no niestety było bardzo cieszko a wieczorami jak z dziewczynami wracałyśmy do swoich pokoi to jeszcze dostawałysmi obrusy do prasowania jeśli chodzi o pieniądze to 1500zł za tyle godzin to chyba nie duzo i przede wszystkim zero kultury dla pracowników

gosc

pracowałem na fregacie i jeśli chodzi o zarobki były marne ale zgodziłem się ponieważ miałem tam posiłek i spanie za które nie płaciłem ale co z tego jak po pracy leząc w pokoju zawsze szefostwo przychodziło i kazali coś przenieść zanieść itp mimo ze człowiek tyrał nawet po 14 a nawet nieraz 17godz dziennie(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Fregata Ośrodek Wczasowy - Łeba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fregata Ośrodek Wczasowy