Belmont Anna i Mirosław Czwarno

Zakopane

Opinie o Belmont Anna i Mirosław Czwarno

Basia154

Ten gość sam sobie pisze komentarze na wszystkich forach, jest niezrównoważony psychicznie, wyzywa gości, straszy ich policją , prokuraturą, nęka telefonami. Uważajcie na tego typa!!!

Maksymilian

Poprostu super ten pensjonat.Własciciel bardzo miły.W sylwestra gotuje i daje karzdemu z gości za darmo.Pokoje pienkne.Ogulnie bardzo dobry pensjonat.

Mirkos
@Maksymilian 25.01.2016 06:15

" ogólnie" :/

Mj
@Mirkos 10.10.2016 19:07
" ogólnie" :/

i " każdemu " hahaha

Zostaw opinię o Belmont Anna i Mirosław Czwarno - Zakopane

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Belmont Anna i Mirosław Czwarno