Pokoje Gościnne U Zdzicha Jolanta Orluk

Rowy

Opinie o Pokoje Gościnne U Zdzicha Jolanta Orluk

była pracownica

pracowałam tam juz nie jeden sezon i nigdy się nie zawiodłam,widać,że ktoś pisze głupoty ,bo jedzenie i spanie było zawsze za darmo.Ciężka praca jak to w sezonie ale zawsze fajna załoga i bywało wesoło.Polecam

xxx

Nie ma czego polecać. Szefostwo wykorzystuje jak tylko się da, kręcą na wypłatach, pracujesz cały miesiąc bez umowy a po tym miesiącu do widzenia bez wypłaty...!! jedzenie Ci wyliczają, syf kiła i mogiła.. jeden prysznic na wszystkich 12 pracowników. A szefostwo zamiast prowadzić restauracje to polecam wizytę u psychoanalityka....!

Zostaw opinię o Pokoje Gościnne U Zdzicha Jolanta Orluk - Rowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pokoje Gościnne U Zdzicha Jolanta Orluk