Opinie o Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Orka w Ustka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Orka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Orka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Orka w Ustka

Wera Nowy wpis

Nic dobrego nie da się napisać.zabiegi to prowizorka,jedzenie porażka,brak pracowników,naczynia na stołówce trzeba odnosić,o wszystko poprosić,personel wyjątkowo niemiły jakby pracowali tu za karę.naczynia brudne.nie sprawdzają testów i szczepień,na stołówce ludzie siedzą po 6 osób z obcymi.żadnych zasad przestrzegania higieny.Nie polecam tego ośrodka,a nawet przestrzegam,bo jest to najgorsze miejsce w jakim byłam.Plus za położenie ośrodka,wszędzie blisko.

mw Nowy wpis
@Wera

W całości zgadam się z Panią. Właśnie wróciłam. Nigdy nie skorzystam z usług ORKI. Rehabilitacja to porażka. Nadąsane miny tzw. rehabilitantów, którzy na zadane pytanie przez pacjenta odpowiadają burkliwie. Zrezygnowałam z zabiegów, bo nie chciałam oglądać ich zdegustowanych min, Miałam wrażenie, że pracują za karę. Posiłki i pokoje przeciętne.

Stefan z Gdanska Nowy wpis

Bylem w Orce juz 3 razy planuje w2223r.tez.mimo ze mieszkam 20 minut od plazy w Gdansk-Brzezno. To ma byc spokojny dom na wypady.Wszedzie jest blisko.chce miec szumm ide na plaze..No i nie zapominam o rozpuscie kulinarnej..Czekamy 3 osoby na dofinansowanie.Stefano.

wspaniala opina

bylam na turnusie od 16 wrzesnia do 29 wrzesnia 2020 roku jestem bardzo bardzo zadowolona z polozenia osrodka wszedzie bliskoj jedzenie wspaniale obsluga przemila a przedewszyskim p Karolina czlowiek o wielkim sercu pobyt na 5 gwiazdek szczesliwe kuracjuszki Maria i Ewa z Krakowa

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Orka - Ustka

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Orka