Jantar Ośrodek Wypoczynkowy

Sianożęty

Opinie o Jantar Ośrodek Wypoczynkowy

Wojciech

Niestety nie dane mi było odwiedzenie tego ośrodka. Na minus na wstępie zasługuje telefoniczna obsługa klienta - Moja rezerwacja została przyjęta jakby z automatu "-Kiedy -Na jak długo -Dziękuję, do widzenia" Niestety podczas rezerwacji nie dane mi było podanie na kogo miała być rezerwacja. Na zajutrz ponownie zatelefonowałem w celu potwierdzenia i rezerwacja była potwierdzona. W dniu przybycia po telefonicznym uprzedzeniu o mym spóźnieniu z przyjazdem do ośrodka otrzymałem informację abym sobie darował przyjazd ponieważ pokój w którym miałem wypoczywać z rodziną został wynajęty, mimo iż miałem wcześniejszą rezerwację i którą potwierdzałem dodatkowo. Smutne jest to że w drodze nad morze tak zostać wystawiony i to przez duży ośrodek gdzie nie zaproponował żadnej alternatywy nie mówiąc o słowie "przepraszam" którego nie było. Moja opinia z pobytu jest żadna ale obsługa klienta NAGANNA,

szafir

Byłem w Ośrodku Wypoczynkowym Jantar w Sianożętach na 2-tygodniowych wczasach z całą rodziną. Muszę powiedzieć, że obsługa zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pokoje wyremontowane, nowe czyściutkie łazienki, smaczne jedzenie i przede wszystkim miła i profesjonalna obsługa. Polecam ten ośrodek wszystkim zainteresowanym. Ja tam na pewno wrócę.

Synkowa

Chyba pomyliłaś ośrodki.

Zostaw opinię o Jantar Ośrodek Wypoczynkowy - Sianożęty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jantar Ośrodek Wypoczynkowy