Alicja Bar Dariusz Łoziński

Nowe Bagienice

Alicja Bar Dariusz Łoziński

Opinie o Alicja Bar Dariusz Łoziński

Tir.tu.i.tam

Późny Gierek. Jedzenie świeże, ale niesmaczne. Ceny z kosmosu. Klejące stoły. Zajechałem przelotem i nigdy już tam nie zajadę. Porażka

KLIJENT 3837366534

Nie wiem czy chodzi o ten zajazd,mowa o bar Alicja przy stacji benzynowej Orlen. W tamtym roku wracałem z żoną z Olsztyna i akurat zajechałem do tego baru na (obiad). Powiem tak, dostaliśmy stare odgrzewane ziemniaki z dnia poprzedniego i udka z kurczaka chyba robione w mikrofalówce,suche twarde i wstrętne jak te ziemniaki.Nie wiem może coś się tam zmieniło,ja na pewno nigdy już tam nie zajadę. Moja opinia od 1 do 10 to 0. Omijać SZEROKIM ŁUKIEM. 9

Jamakoszi

Bardzo Pyszne obiady miła obsługa szefowa dobrze gotuje.

Zostaw opinię o Alicja Bar Dariusz Łoziński - Nowe Bagienice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alicja Bar Dariusz Łoziński