Alicja Bar Dariusz Łoziński

Opinie o Alicja Bar Dariusz Łoziński

Filtruj opinie po kryteriach:

Hanna
 Opinia

Ile osób obecnie zatrudnia firma Alicja Bar Dariusz Łoziński? Czy jest szansa na rozwój firmy i zatrudnianie nowych pracowników? Może ktoś, kto obecnie pracuje w Alicja Bar Dariusz Łoziński mógłby się wypowiedzieć na ten temat i przedstawić obecną sytuację w tym miejscu. Opinie z pierwszej ręki pochodzące od pracowników są niezwykle cenne!

Tir.tu.i.tam
 Opinia

Późny Gierek. Jedzenie świeże, ale niesmaczne. Ceny z kosmosu. Klejące stoły. Zajechałem przelotem i nigdy już tam nie zajadę. Porażka

KLIJENT 3837366534
 Opinia

Nie wiem czy chodzi o ten zajazd,mowa o bar Alicja przy stacji benzynowej Orlen. W tamtym roku wracałem z żoną z Olsztyna i akurat zajechałem do tego baru na (obiad). Powiem tak, dostaliśmy stare odgrzewane ziemniaki z dnia poprzedniego i udka z kurczaka chyba robione w mikrofalówce,suche twarde i wstrętne jak te ziemniaki.Nie wiem może coś się tam zmieniło,ja na pewno nigdy już tam nie zajadę. Moja opinia od 1 do 10 to 0. Omijać SZEROKIM ŁUKIEM. 9

Jamakoszi
 Opinia

Bardzo Pyszne obiady miła obsługa szefowa dobrze gotuje.

Zostaw opinię o Alicja Bar Dariusz Łoziński - Nowe Bagienice

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie