Intercamp 84 Sp.C. H. Ruszewski, A. Kos

Łeba

Opinie o Intercamp 84 Sp.C. H. Ruszewski, A. Kos

Werewolfica2

Jeżeli jest tak jak mówią i modelka może zarobić 14 tyś to łatwo jest sobie obliczyć, że pracując na własną rękę zarobi się o 80% więcej czyli 70tyś zł. Choć prawda jest taka, że przykładowy zarobek umieszczony na ich stronie to tylko przykład - a przykładem może być nawet i to, że modelka rzuci pracę bo wygra na loterii. Prawda jest taka, że w tej firmie nie da się zarobić bo - dają kary nawet za złe spojrzenie. Jak nie przyjdziesz do pracy to również i im musisz płacić. Pracując sama zyskujesz pełną niezależność i nie musisz obawiać się braku znajomości języka bo każda dziewczyna Ci powie, że idzie dać sobie radę. Po co nawiązywać współpracę z tą firmą i dawać im zarobić? Bądź asertywna - zrób to sama :) Wejdź, sprawdź, poczytaj https://camchatki.eu inne niezależne od jakichkolwiek biur videomodelki chętnie Ci pomogą - forum praca na kamerkach. Niezależne i prywatne miejsce gdzie dowiesz się wszystkiego na temat pracy na kamerkach. Jak samodzielnie zacząć pracę na kamerkach. Jak samodzielnie zakładać profile do pracy na kamerkach. Wejdziesz i przekonasz się, że 10zł które oferują co niektóre firmy to nic w porównaniu z tym ile zarobisz rozkręcając interes na własną rękę. Zwłaszcza, że pracując sama - sama decydujesz kiedy pracujesz, co robisz i to kto może Cię oglądać.

Migotka

Po co pracować dla studia skoro sama zarobisz o 80% więcej. Gdzie tu logika? Tak czy owak nie musisz znać języków :) Jeżeli nie wiesz jak zacząć wejdź na forum w całości poświęcona pracy na kamerkach http://camchatki.eu/ - jedyne prywatne i niezależne od jakichkolwiek biur.

Zostaw opinię o Intercamp 84 Sp.C. H. Ruszewski, A. Kos - Łeba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intercamp 84 Sp.C. H. Ruszewski, A. Kos