Opinie o Stanisław Komusiński Hotel Polonia w Kraków

Ania Nowy wpis

Czy w hotelu jest ekipa sprzątająca z zewnatrz?

Wojtek Nowy wpis

Trzeba być dobrym pracownikiem żeby docenić firmę bo jest ok, ja w każdym razie polecam pracę.

Beatka Nowy wpis

Koszmarna praca w koszmarnej atmosferze z koszmarnymi zarobkami

Krystyna Nowy wpis

Witam, jak plasuje się pracodawca Stanisław Komusiński na tle innych Hoteli w Krakowie i warunków zatrudnienia jakie w tam panują? Chętnie przeczytam Wasze opinie, które z pewnością pomogą osobom szukającym zatrudnienia w Hotelu Polonia podjąć właściwą decyzję wedle ich preferencji.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gh

Weźcie się Panie lepiej do pracy

gal anonim

Trzeba tylko uważać na wazeliniarza, mąciwodę i kapusia pokojówkę Ewę... przez nią wiele dziewcząt odchodzi, szarga sobie nerwy czy wylewa łzy. Wypłata na czas, praca nawet mniej ciężka jak w innych hotelach. Dyrektor niestety nie szanuje pracowników. To straszny sknera, liczykrupa, potrafi pozbyć się pracownika nawet wieloletniego i zaufanego w sposób mało elegancki (użyć wartałoby innego słowa, ale nie będziemy zniżać się do poziomu dyrektora)

xxx

popieram opinie wyżej dziewczyny tam pracujące to leserki które orają nowymi "CO BY TU ZROBIC ZEBY NIC NIE ZROBIC A ZAROBIC" o nowe przyszły )) jak nie zrobisz co ci każą czyli za nich roboty to doniosą na ciebie i tak konczy sie twoja kariera tam

anonimek

szkoda słow praca tam to porażka

ALICJA

Brud smrud i ubustwo

ala

Popieram opinie wyzej praca na stanowisku pokojowej DRAMAT co za osoby tam pracują

JESLI CHODZI O PANIE POKOJOWE I PRACE TAM TO NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisław Komusiński Hotel Polonia - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stanisław Komusiński Hotel Polonia
1/5 Na podstawie 1 ocen.