HOTEL POLONIA Stanisław Komusiński

Kraków

Opinie o HOTEL POLONIA Stanisław Komusiński

Gh

Weźcie się Panie lepiej do pracy

gal anonim

Trzeba tylko uważać na wazeliniarza, mąciwodę i kapusia pokojówkę Ewę... przez nią wiele dziewcząt odchodzi, szarga sobie nerwy czy wylewa łzy. Wypłata na czas, praca nawet mniej ciężka jak w innych hotelach. Dyrektor niestety nie szanuje pracowników. To straszny sknera, liczykrupa, potrafi pozbyć się pracownika nawet wieloletniego i zaufanego w sposób mało elegancki (użyć wartałoby innego słowa, ale nie będziemy zniżać się do poziomu dyrektora)

xxx

popieram opinie wyżej dziewczyny tam pracujące to leserki które orają nowymi "CO BY TU ZROBIC ZEBY NIC NIE ZROBIC A ZAROBIC" o nowe przyszły )) jak nie zrobisz co ci każą czyli za nich roboty to doniosą na ciebie i tak konczy sie twoja kariera tam

anonimek

szkoda słow praca tam to porażka

ALICJA

Brud smrud i ubustwo

ala

Popieram opinie wyzej praca na stanowisku pokojowej DRAMAT co za osoby tam pracują

JESLI CHODZI O PANIE POKOJOWE I PRACE TAM TO NIE POLECAM

Zostaw opinię o HOTEL POLONIA Stanisław Komusiński - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTEL POLONIA Stanisław Komusiński