Hotel Villa Riviera

Rzeszów

Opinie o Hotel Villa Riviera

Jadzia

Potwierdzam, że to jeden szok.Praca jak mają wesela.Jak nie mają nie ma pracy. Z dnia na dzień, dziękują za współpracę. Po pewnym czasie dają kolejne ogłoszenia, że kogoś poszukują i tak w kółko. Atmosfera bardzo słaba. Ogólnie tragedia.Zdecydowanie nie polecam...!!

niepolecająca

Pracowałam tam przez jakiś czas bez umowy, nie wiedząc nawet za jakie pieniądze. Nikt nie raczył mnie poinformować o stawce godzinowej. To jest jakaś masakra. Ponadto osoba pracująca na recepcji ma również za zadanie obsługę kelnerską. SZOK!!! Nie polecam tego miejsca absolutnie nikomu.

Zostaw opinię o Hotel Villa Riviera - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Villa Riviera