Hotel Mistia

Kraków

Opinie o Hotel Mistia

ExWorker

NIE POLECAM!! Niesamowity wyzysk, paskudna atmosfera (w szczególności jeśli chodzi o pracowników pozostałych biur), baaaardzo marne wynagrodzenie. Omijajcie to miejsce z daleka jeśli chcecie się czegoś nauczyć o prawdziwym hotelarstwie. Na prawdę fatalne miejsce do pracy, w pełni zgadzam się z opinią powyżej - 100 % prawdy.

anika

[usunięte przez moderatora] !wszyscy za zastraszeni,boją się odezwać.pracuja w święta i weekendy,za co powinien być dodatek,a dostają go z łaskąWyzywani przy gościach hotelowych,ja dostałam tam rozstroju nerwowego,na szczęście dostałam normalną pracę.nie polecam nikomu,no i marne pieniądze,a wymagania nie wiadomo jakie!

Zostaw opinię o Hotel Mistia - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Mistia