Dąbrowiak Hotel

Dąbrowa górnicza

Opinie o Dąbrowiak Hotel

jam

nie wiem o jakim rozwoju zawodowym mowisz, bo chyba kazdy kto zetknal sie z tym miejscem moze potwierdzic ze poza umowa o dzielo, ewentualnie zleceniem po dluuugich staraniach nie ma na co liczyc. Umowe o prace mozna dostac po 10 latach pracy i to na pol etetu pracujac oczywiscie w pelnym wymiarze godzin

ja

ludzie interesujacy to prawda....domowa atmosfera jesli ktos takiej oczekuje. Ale co moga powiedziec pracownicy to juz inna historia...

Zostaw opinię o Dąbrowiak Hotel - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dąbrowiak Hotel