Tiffany Motel Wacław Lewandowski

Gliwice

Opinie o Tiffany Motel Wacław Lewandowski

Piękna

Na badoo też ma portal otwarty na młode panienki. Ciekawe czy jego żona o tym wie.

Karen
@Piękna 05.07.2014 20:17

Potwierdzam, nadal aktywny na portalach randkowych: badoo, twoo(janmaestro),znajomi.pl(janmaestr), randkio2(stocker)i wielu innych. Żona pewnie nieświadoma z kim mieszka.

Olek

Motel spoko ale co do właściciela to nie wiem kto naprawdę zarządza tym czy Wacław czy jego żona.

Zostaw opinię o Tiffany Motel Wacław Lewandowski - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tiffany Motel Wacław Lewandowski