Słoneczne Mazury S.C. Rafał Gebauer Eugeniusz Buraczewski Zbigniew Januszczyk

Białystok

Opinie o Słoneczne Mazury S.C. Rafał Gebauer Eugeniusz Buraczewski Zbigniew Januszczyk

noł

niestety nie chcę. Byłam molestowana przez pracodawcę.

Czy trzeba zostawać po godzinach w firmie Słoneczne Mazury S.C. Rafał Gebauer Eugeniusz Buraczewski Zbigniew Januszczyk ? Jak wygląda wynagrodzenie za dodatkowe godziny? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Słoneczne Mazury S.C. Rafał Gebauer Eugeniusz Buraczewski Zbigniew Januszczyk - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Słoneczne Mazury S.C. Rafał Gebauer Eugeniusz Buraczewski Zbigniew Januszczyk