Sjesta PUH Alina Kalisz-Dunia

Mikołów

Opinie o Sjesta PUH Alina Kalisz-Dunia

bn

Właśnie,pani w kapeluszach nie szanuje pracowników

sw

Nie polecam pracy u tej pani która nie szanuje pracowników.Życzę żeby ktoś ją potraktował tak jak ona traktuje ludzi.

jo

Witam Wlscicielka nie ma zadnego szacunku dla pracownic które pracują juz po 20 lat w tym zakładzie Kucharz który pracował niby szef kuchni narkoman,brak słów.Tanie produkty kupowane w marketach,wszystko jak najtanszym kosztem.Obsluga zza wschodniej granicy,ZENADA TYLKO CZEKAC AZ TO PADNIE

Zostaw opinię o Sjesta PUH Alina Kalisz-Dunia - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sjesta PUH Alina Kalisz-Dunia