Rezydencja Solei Hotel

Poznań

Opinie o Rezydencja Solei Hotel

czarny kon

Bardzo Bardzo odradzam to miejsce. Wyzysk totalny. Zakres obowiazkow tragiczny - od czyszczenia toalet jest kazdy. Szefowa na codzien rzuca obelgami taka z niej dama. Dziewczna syna szefostwa bardzo zaangazowana - rowniez bardzo niezrownowazona - prawdziwyi wariaci

wiem

Szczerze odradzam pracę w Hotelu Solei, a nawet we wszystkich(są trzy), ten sam właściciel,ta sama chora sytuacja. Nie szanują pracownika, wyzysk, najlepiej pracuj za darmo...Są osoby które pracują tam sporo czasu,to lizusy i sprzedawczyki na których trzeba uważać...Także nie dziwię się częstym ogłoszeniom o prace w tym hotelu, nikt normalny i szanujący siebie tam nie wytrzyma!!! Kwestia pracy to jedno, a stan obiektów... wystarczy poczytać opinie ,tylko ten najnowszy "wygląda" dobrze. Podsumowując omijać i szukać pracy gdzie indziej, w poznanu jest dużo hoteli, wiadomo zawsze coś może nie odpowiadać, ale Solei umieścić już trzeba na czarnej liście.

piwo

Niewiem jak się tam pracuje, ale zarobki jakie zaproponowali to jakaś kpina. 10 lat temu miałem taką stawkę.

ktoś

A ja nie zgadzam się z Twoją opinia. praca w tej firmie to jakaś makabra. no chyba że ktoś lubi być traktowany jak wół do roboty, za przyslowiową miskę ryżu- a najlepiej żeby to pracownik płacił pracodawcy za możliwość pracy w Solei. Tam pracowników się po prostu nie szanuję i obwinia za całe zło tego świata( dosłownie za całe) Naprawdę nie polecam tam pracować, ja już naszczęście mam to za sobą. Wcześniej mnie ostrzegano przed pracą tam ale nie wierzyłem- naprawdę to co mówią na mieście to wszystko prawda!!!

lola

Zupełnie się nie zgadzam z powyższą opinią. Pracuje już w Solei od ok 3 lat i bardzo polecam to miejsce pracy. Super atmosfera, super ludzie, piękne 3 obiekty. Domyślam się kto dodał wcześniejszą opinię... po zwolnieniu dyscyplinarnym faktycznie czasami pojawia się frustracja...

smerfetka

Witam wszystkich otorz miałam przyjemnosc pracowac w tym hotelu .Porazka nie polecam , oczywiscie na poczatku wszystko super i pieknie dopóki nie chceieli mi pieniadzy wyplacic za nadgodziny . Dosyc ze pracowałam jak mały samochodzik to zostałam oskarzona o rozne dziwne historie . Typ pracodawcy ktorych do sadu pracy powinno sie podac moze ktos jeszcze mial problemy z poznanskim SOLEI

Zostaw opinię o Rezydencja Solei Hotel - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rezydencja Solei Hotel