Pałac Bonerowski

Kraków

Opinie o Pałac Bonerowski

morder

Jeżeli chodzi o Pałac Bonerowski i pracę w nim nie mam zastrzeżeń. (usunięte przez administratora)

Andra

Pracowałam tam przez kilka miesięcy na recepcji. Kokosów nie zarobisz, na "extrasy" też nie masz co liczyć bo prowizję że wszystkiego pobiera hotel, zarządzanie też nie leży w najlepszych rękach, można dostrzec wszechobecny chaos... Za to ludzie super: recepcjonistki, dziewczyny z HK, portierzy, ochroniarze, gastro! Na większość z nich można liczyć w każdej sprawie:)

pracowalam jako pokojowa w Palacu Bonerowskim jezeli lubisz donosic i udawac ze pracujesz to miejsce idealne rzadzi tam nie kierownictwa tylko najstarszy czlonek rodziny ktory ma swoje wymagania co do pracownika masz donosic na kazdego masz byc jasnowidzem telepata i czynic cuda

Zostaw opinię o Pałac Bonerowski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pałac Bonerowski