Łazienki Chodzieskie Katarzyna Kubiś

Chodzież

Opinie o Łazienki Chodzieskie Katarzyna Kubiś

ali

praca na zlecenie, ciągnąca się bez końca. Na którą przychodzi się to zawsze się wie ale nigdy nie wie której wychodzi.Urlopów nie ma!!! chyba że bezpłatny :) Na papierze jakieś kwoty z kosmosu ( niektóre dzieci mają większe kieszonkowe) a w kopercie reszta:) Zero poszanowania, współpracownicy koszmar (jeden na drugiego donosi i czeka aż się komuś noga powinie) Nie polecam.

NIko

Szefowa, nie traktoje dobrze personelu jak i klijentow. Naciaganie klijentow lub kasowanie ich za zeczy ktorych nie zamawiali czasami sie zdaza.

Zostaw opinię o Łazienki Chodzieskie Katarzyna Kubiś - Chodzież

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łazienki Chodzieskie Katarzyna Kubiś