Księżycowy Dworek Hotel Teresa Tyczyńska

Gierłoż

Księżycowy Dworek Hotel Teresa Tyczyńska

Opinie o Księżycowy Dworek Hotel Teresa Tyczyńska

Nieznajoma

Niestety muszę się zgodzić z przedmówcą, Pan T zatrudnia pracowników nie dbając co dalej będzie, obiecuje wielkie rzeczy, natomiast gdy dochodzi co do czego, natychmiastowo znachodzi argumenty by pracownikowi nie wypłacić, a jak wiadomo Pan T woli zabrać z konta pieniądze przeznaczone dla pracowników i wyjechać na wczasy zostawiając obiekt bez nadzoru. Dla osób które chcą kiedyś pracować w tym ,,Przybytku,, odradzam nawet omijanie Jego w promieniu kilometra, no chyba że chcecie by wam obiecywano tak jak mi, darmowe zakwaterowanie, wyżywienie a na koniec miesiąca będzie wam odliczone co najmniej 700zł, więcej stracisz niż zyskasz.

Berpi

Jeżeli chcesz pracować w tym zakładzie, osobiście nie polecam, wypłaty są odwlekane w terminie, a jak już dostaniesz to zaliczkę góra 500zł, a i o to musisz sie prosić 2tygodnie czasu. Możesz uzgodnić daną stawkę, jednak pracodawca często wyjeżdża, a jak wróci, spyta sie Ciebie ile pracy zostało zrobione, nie ważne że siedzisz w pracy 12h dziennie 7dni w tygodniu, dla Ciebie i innych osób które na tym sie znają efekty będą spore jednak dla Pana (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Księżycowy Dworek Hotel Teresa Tyczyńska - Gierłoż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Księżycowy Dworek Hotel Teresa Tyczyńska