Jtf S.C.; Wojciech Kania Agnieszka Leszek -Kania

Studzienice

Opinie o Jtf S.C.; Wojciech Kania Agnieszka Leszek -Kania

kuka1

Firma prowadzi działalność niezgodnie z Kodeksem Pracy.Pracownicy podpisują ewidencję czasu prasy in blanco. Skutkiem tego nie otrzymują prawidłowego wynagrodzenia za godziny nadliczbowe,za pracę w dni wolne,za pracę w godz.nocnych,za przekroczenie 40 godz.tygodnia pracy co gwarantuje Kodeks Pracy.Raj dla lizusów i potakiwaczy.

Na jakim stanowisku jest najlepiej pracować w firmie Jtf S.C.; Wojciech Kania Agnieszka Leszek -Kania i czy trudno jest się do nich dostać? Czekamy na Twoją wypowiedź!

Zostaw opinię o Jtf S.C.; Wojciech Kania Agnieszka Leszek -Kania - Studzienice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jtf S.C.; Wojciech Kania Agnieszka Leszek -Kania