Jan Hotel Jan Chrożnowski

Opinie o Jan Hotel Jan Chrożnowski

Woźniak.

Nie polecam.ta firma praktycznie juz nie istnieje.tonacy titanic. Chca obsluzyc caly hotel 3 pracownikami na krzyz . 400 godzin w miesiacu to norma a po bezmyslnym zuzyciu materialu wypad bo nie nadajesz sie do pracy. Awantury przy pracownikach o kase a raczej jej brak i zycie hotelu od imprezy do imprezy.

seba

[usunięte przez moderatora] nic nie potrafi zrobic a kultury 0

Zostaw opinię o Jan Hotel Jan Chrożnowski - Wojcieszyce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jan Hotel Jan Chrożnowski