Jan Hotel Jan Biela

Kraków

Opinie o Jan Hotel Jan Biela

kat

W dn,5.05.2016 r byłam w tym Hotelu na próbnym dniu od godz.7.20,około południa zapytałam do której godz.mam zostać,P.Ewa powiedziała,że do której chcę i wtedy to dopiero łaskawie mnie poinformowała,że za ten dzień nie dostanę ani grosza.Na dojazd w jedną stronę wydałam 9 zł a za wykonaną pracę 0 zł. Poczułam się jak niewolnik.Przestrzegam wszystkich przed pracą w tym Hotelu .

rudaGrażyna

Właściciele hotelu każą do siebie mówić per "prezes". W kilku słowach określając te osoby: prostaki, sprawiają wrażenie słabo wykształconych, nie dopuszczający głosów krytyki (nawet konstruktywnej, opartej argumentami). Zwalniają z dnia na dzień, argumentując: "przecież ja się nie muszę nikomu tłumaczyć, w szczególności tobie". Zero szacunku dla pracowników i ogólnie do ludzi. Bardzo marne pojęcie o biznesie, w którym próbują sił. Poza tym, właścicielka ma problemy z Alzheimerem, może po kilku miesiącach zapamięta imię pracownika (a jest ich mniej niż 15). Nigdy nie trafiłem na osoby z tak znikomym szacunkiem do ludzi.

lol

Nie polecam nikomu pracy w tym hotelu, zwalniają za nic i byle kiedy, bardzo wykorzystują!Atmosfera jest okropna, właściciele zresztą też.

bik

Bardzo dobry hotel.

Zostaw opinię o Jan Hotel Jan Biela - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jan Hotel Jan Biela