Huszcza Hotel

Mrągowo

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Huszcza Hotel

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huszcza Hotel

Administrator

Jak oceniasz pracę w firmie Huszcza Hotel? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Kama

Wstyd mi było wydawać gościom kawę stojaca w garze nawet 7 dni dopóki nie spleśnieje.okropne miejsce.Krzyki , wyzwiska ???? komedio-dramat. Wystrzegajcie się tego patologicznego miejsca.???? zarobicie grosze za pracę ponad siłę i jeszcze napiwki wam zabiorą ????

Marta

po wyjeździe turystów niemieckich, właściciele zawsze biegną na pokoje i zbierają napiwki. żenada

benia

nie polecam, praca dla robotów, bez wytchnienia, ciągłe krzyki, obrażanie, poganianie. firma rodzinna.córunia identyczna jak rodzice, Pan Krzysztof to jedyna normalna osoba jaką pamiętam.

geronimo

W hotelu panuje zła atmosfera, która kreowana jest przez właścicieli. Krzyki i impertynenckie odzywki są na porządku dziennym.

Zostaw opinię o Huszcza Hotel - Mrągowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huszcza Hotel