Hostel Orange S.C. Agnieszka Kukiz-Szczucińska i Adam Szczuciński

Kraków

Opinie o Hostel Orange S.C. Agnieszka Kukiz-Szczucińska i Adam Szczuciński

elfik

Bardzo miło wspominam pracę w hostelu, super atmosfera w pracy. Niezła stawka jak na hostel, wypłaty w terminie, premie od sprzedaży wycieczek. Minusem są długie zmiany i dużo (czasem za dużo) pracy w sezonie, jedna osoba na recepcji, która dogląda wszystkiego (meldowanie gości, informacja turystyczna, przecieranie łazienek, kuchni, maile, telefony). Po sezonie z pewnością dużo lepiej się pracuje.

Czy atmosfera w firmie Hostel Orange S.C. Agnieszka Kukiz-Szczucińska i Adam Szczuciński jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Hostel Orange S.C. Agnieszka Kukiz-Szczucińska i Adam Szczuciński - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hostel Orange S.C. Agnieszka Kukiz-Szczucińska i Adam Szczuciński